14 Mart 2017 Salı

Beykoz'da Aynı Gün Baymak Servisi

Beykoz bölgesinde Baymak kombi ya da Baymak klima sorunu yaşayan kullanıcıları için var olan Beykoz Baymak Servisi tüketicilerine her zaman kusursuzluğu sunar. Her bir hizmetini önemsemekte olan firmamızda beklediğiniz güven ile birlikte her daim memnuniyeti de bulabileceksiniz. Sizlere hizmetlerimizin kalitesinden bahsederken teknik açıdan sorun yaşamayacağınız konusunda da garanti sunmaktayız. Bu düşünce ile de bizleri aramaya devam edin diyoruz.

  • Beykoz’da Aynı Gün Baymak Servisi hizmeti sunarak tüketicilerinin zor durumlarına yetişmekte olan firmamıza dilediğiniz saatte ulaşabilirsiniz!

Beykoz Baymak Servisi Memnuniyet Garantisi Sunuyor!

Beykoz bölgesinde eğer Baymak servis hizmetine ihtiyacınız var ise firmamızı aramanız halinde alacağınız hizmetlerin tümünden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü firmamız sizlere sunduğu her bir hizmetin arkasında durarak garantiler sunmaktadır. Bu garantileri bir çıkar olmadan, bir beklenti ummadan sunmaktadır.

Beykoz Baymak Servisi’nin Hizmet Anlayışı!

·         Baymak kombilerinizin veya Baymak klimalarınızın sizlere yaşattırdığı tüm sorunlarda teknik açıdan destek almak amacı ile öncelikle çağrı merkezimize ulaşıyorsunuz ve arıza kaydı bırakıyorsunuz. 

  • Uzman ekibimiz aynı gün içinde adresinizde bulunarak sorununuzu tespit ediyor ve sizlere yaşadığınız sorunun sebeplerini anlatarak arızalı olan parçalar hakkında bilgiler sunuyor.


·        Onayınız olur ise parça değişimi veya tamiri yapılıyor. Cihazınız çalışır duruma gelmeden sizlerden ücret talep edilmiyor. İşlemler neyi gerektiriyor ise yapılıyor, sorununuz çözümleniyor ve cihazınız çalışır hale getirilerek sizlere teslim ediliyor.

·         Parça değişimi ya da tamiri gerektiren durumlar söz konusu olduğunda 1 yıl kadar garanti sunuluyor ve bu garantiden aynı sorunu yaşamak zorunda kaldığınız zaman (böyle bir durum çok düşüktür) yine yararlanabiliyorsunuz.

Firmamız çalışmalarında tüketicilerine sadece kesin çözüm garantisi ya da aynı gün içinde hizmet garantisi sunmaz. Aynı zamanda güven, kalite ve düşük fiyat garantisi de sunar. Çünkü tüketicilerini nasıl memnun edeceğini yüksek deneyimleri sayesinde bilir ve ona göre çalışır.

Beykoz ilçesinde ikamet edip de Baymak kombisi ile ya da Baymak kliması ile sorun yaşayan, cihazlarının bakımının yapılması gereken ya da farklı uygulamalar gerektiren her durumda firmamızı aramaktan çekinmeyin. Siz tercih edin biz sizi memnun etmeye devam edelim… Tek bir seçim ile pişmanlığı asla yaşamayacağınız firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder